Ayvacık – Behramkale Köyü Antik Liman (Assos) Çanakkale / TÜRKİYE

  • Slider 1
  • Slider 1
  • Slider 3

HAKKIMIZDA

1880 li yıllarda palamut meşesi deposu olarak kullanılan yapı, 1987 yılında restore edilerek otel halini almıştır tarihi dokusu bozulmadan restore edilen bina kervansaray adını almıştır. 12 ay boyunca tarihi ve doğal güzellikleriyle assos antik kentin mistik havasını soluyacagınız denizin ve güneşin tadını çıkarabilecegınız her turlu imkanı misafirlerine sunmaktadır.

Doğa ve kültür gezilerinin yanısıra daha farklı sporlarla uğraşmak istersiniz diye düşündük. Assos Kervansaray Otel hayatınıza yeni renkler getirerek siz müşterilerimizin sağlığını ve mutluluğunu düşünüp saunasından jakuziye havuzundan jimnastik salonuna kadar bir çok yeniliklere imzasını atmıştır.

Havuz ve sauna sonrası kaybettiğiniz enerji için Otelimiz’ de bulunan vitamin barda sağlıklı içeceklerinizi yudumlayarak, keyifli bir güne başlamanın sevincini yaşayabilirsiniz. seçim sizin..!

3'ü Bir Arada!

Assos Kervansaray Otel Mavi bayraklı, temizliği ve kalitesi kanıtlanmış sahil şeridine hemen yanıbaşınızda ASSOS KERVANSARAY OTEL eşsiz plajıyla sizi tarihte yolculuğa davet ediyor !

Assos Kervansaray Otel, tarihi ve doğal güzellikleri ile Assos antik kentinin mistik havasını soluyacağınız, denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz her türlü imkanı sizlere sunmaktadır.

Özel taş mimarisine sahip olan otel tarihi ve sıcak atmosferi dinlenmek için ayırdığınız süreyi unutulmayacak bir tatile dönüştürmeyi başarıyor.

About Services
Misafirperverlik

Yüzünüzdeki gülümsemenin önemini her şeyün önünde tutan ekip arkadaşlarımızla, sizleri en güzel şekilde misafir etmek, mutlu olmanızı sağlamak bizim ilk görevimiz.

About Services
5 Yıldızlı Hizmet

Tatiliniz ve konaklamanız boyunca ihtiyacınız olan her şey için, günün her saati hizmetinizde olarak, rahat ve huzurlu bir ege tatili geçirmenizi sağlamak bizim burda olma nedenimiz.

About Services
Lezzetli Yemekler

Her damak tadına uygun yemeklerimizle, tarihin ve denizin buluştuğu noktada harika vakitler geçirecek, yöresel lezzetlerle yeni bir kültürün tadını çıkartacaksınız.