Ayvacık – Behramkale Köyü Antik Liman (Assos) Çanakkale / TÜRKİYE

STANDART ODA

Assos Kervansaray Otel; Çanakkale’nin en gözde yerinde kurulmuştur. Otelin 44 Odası, 4 Süiti ve 110 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Odalarda ; Ücretsiz İnternet, Direkt telefon, balkon, klima, radyo, televizyon, uydu bağlantısı ve minibar vardır. Akşam yemekleri Assos Kervansarayda tatilinizin unutulmaz bir bölümünü kaplıyacaktır. Otelin 80 ve 120 kişi kapasiteli iki yemek salonu ve 200 kişilik kahvaltı salonu vardır..

Otel Konum olarak Assos’un en en gözde yerinde kendine ait ve bölgenin en prestijli oteli ünvanını elinde bulunduruyor. 1880 lı yıllarda palamut meşesi deposu olarak kullanılan yapı 1997 yılına restore edılerek otel halını almıstır tarihi dokusu bozulmadan restore edilen bina kervansaray adını almıstır.

Assos Kervansaray Otel, 12 ay boyunca tarihi ve doğal güzellikleri ile Assos antik kentinin mistikhavasını soluyacağınız, denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz her türlü imkanı sizlere sunmaktadır

HİZMETLER

  • LED TV
  • ÜCRETSİZ WI-FI
  • KLİMA
  • ORTAPEDİK YATAK
  • ODA SERVİSİ
  • DİREKT TELEFON
  • UYDU BAĞLANTISI
  • MİNİ BAR
  • ÜCRETSİZ GAZETE
  • ŞİFRELİ KASA
Tab Image

Assos’un ve otelimizin harika manzarasında zengin içeriğiyle açık büfe kahvaltı yapabilir. Öğlen ve akşam yemeklerinde aşçılarımızın özenle hazırladığı et ve balık ürünlerinden oluşan menümüzle damak tadınızın da güzel bir tatil geçirmesini sağlayabilirsiniz. Gün boyu hizmet veren alacerte restoran, yöresel lezzetler, alkollü alkosüz içecekler, ve iskelede sunulan yemek servisi, snacks içecekler de keyifli bir tatilde sizinle birlikte olacaklar.

Tab Image

Kaz dağlarının oksijen dolu havası, Assos Antik Kenti’nin mistik yapısı, güneşin batışı ve doğuşunun harika manzarası, karşınızda denize uzanan midilli adası, Behramkale’nin tarih dolu hikayeleri, masmavi denizi, bir tatilde size en çok ihtiyacınız olan şeyi vaat ediyor. Huzur, sakinlik ve dinlenmiş bir vücutta ortaya çıkan çok büyük bir mutluluk.

Tab Image

Tatil’de yapılacak en sağlıklı sporu, en güzel şekilde, kendimize ait iskelemizde, Assos’un tertemiz ve masmavi sularında yüzerek yapabilir, isterseniz de kapalı ve açık yüzme havuzumuzda suyun ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Ek olarak otelimizdeki fitness centerda formunuza koruyabilir, sauna ile günün bütün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Kısa Bilgi
1880li yıllarda palamut meşesi deposu olarak kullanılan yapı, 1987 yılında restore edilerek otel halini almıştır. Tarihi dokusu bozulmadan restore edi[...]
İletişim